pixabay.com/illustrations/moon-full-moon-house-landscape-4113106/

Loe siit ka I osa, sissejuhatuseks: https://manaratas.ee/inimese-helge-ehk-kerge-karma-sunnikaardis-i-osa-astroloogiline-kaitseingel-valge-kuu-ehk-selena-sodiaagimarkides/

Selena, Valge Kuu, ei ole astroloogias planeet, vaid teatud “virtuaalpunkt”, mis on seotud Kuu orbiidiga, Maale lähima orbiidi punkt, mida nimetatakse perigeeks.
Valge Kuu (Selena) horoskoobis on nähtamatu ehk fiktiivne karmaplaneet, mis näitab Valguse teed. Seda nimetatakse ka Artaks, Õigluseks, Tõeks, Armuks ehk õnnistuseks. Astroloogias võetakse seda arvesse ja kasutatakse peamiselt ainult Avesta süsteemis.

Selena on astroloogias seotud kaitseingli kaitse, jumalikkuse ja altruismiga. Astroloogiline maja (inimese sünnikaardis), kuhu Valge Kuu satub, saab erilise kaitse, õnnistuse vastavalt meie kergele karmale, st vastavalt mineviku õilsatele ja ennastsalgavatele tegudele. Inimene võib aga selle nö inglikaitse kaotada teatud tingimustel.

Valge Kuu asukoht sünnihoroskoobi majades annab teavet selle kohta, millises eluvaldkonnas ja millistel asjaoludel suudab inimene oma positiivset karmapotentsiaali avada ja parandada.

Selena tsükkel on 7 aastat ja kui esimesel elupoolel saab koguda boonuseid ja nautida edu vilju, siis ilma heategudega karma toetuseta tuleb paratamatult kaitse eemaldamine.

Igal seitsmendal eluaastal tehakse „eksamid”, ja kui tee on õigesti valitud, saadakse „ülevalt” veel rohkem kingitusi. „Eksami” läbimiseks on hea ja oluline teada, milliseid ülesandeid horoskoobi kaitseingel inimesele seab.

Selena avaldub elus kolmel tasandil, kui inimene:
1. naudib elu, tarbib Selena hüvesid, hoolimata enesearengust;

2. mõistab, et sai kõrgemate jõudude õnnistuse ja kaitse põhjusega ning püüab oma võimete ja annete kaudu maailma parandada;

3. lahkub vaimsele teenistusele, keeldudes materiaalsetest hüvedest.

**

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar