Siin üks huvitav võimalus, kuidas kutsuda oma ellu soovitut:

https://pixabay.com/illustrations/artificial-intelligence-brain-think-4815727/

1) Jooge enne magamaminekut ära klaas vett. Sest klaas vett, see on parim keskkond info ülekandmiseks kvantosakeste vahel.

2) Kui olete õhtul juba voodis, siis võtke enne magama jäämist ühendust oma kvant-teisikuga, teatage talle kuupäev, kuu ja aasta, milles asute. Öelge talle samuti linn (või küla), kus elate, oma reaalne aadress.

Teie kvant-teisik ei asu mingis kindlas ajas. Füüsika teooriate järgi aega ei eksisteeri, kuigi siin Maa peal ta justkui on olemas.

3) Rääkige talle situatsioonist, milles asute, ja sellest, et tahate seda parandada. Rääkige kõigest, mida tahate oma ellu ligi tõmmata.

4) Paluge tal näidata teile ja kõigile asjaosalistele paremat tulevikku.

5) Lõdvestuge ja jääge rahulikult magama. Teie probleem on juba teie kvant-teisiku kätes ning ja pakub teile parima võimalikest variantidest.

6) Ärge kunagi küsige puudusest ehk selle tõttu. Lihtalt esitage nö tellimus ja küsige seda, mida te tahate kindlalt ja mis on ohutu. Pidage meeles, et suhtlemine läheb teilt üle teie kvant-teisikule, vibratsioonide ja emotsioonide vaatepunktist. Seetõttu peate kiirgama ohutuse ja usalduse vibratsiooni.

7) Te võite paluda oma kvant-teisikult ainult asju, mis on teie jaoks, sest te räägite oma kvant-teisikuga, aga mitte kellegi teise omaga.

8) Teie kvant-teisikul on 40 päeva, et avaldada teie ellu seda, mida küsisite. See võib avalduda 5.-ndal, 27.-ndal või muul kuupäeval, kuid alati 40 päeva jooksul.

9) Igal öösel tänage oma kvant-teisikut kõige hea eest, mis ta teie heaks teeb.

Te võite seda teha igal öösel kuni mööduvad 40 päeva või võite temaga rääkida ainult ühel päeval ja siis oodata, kuni ilmub see, mida soovisite.

***

Tõlkinud Ingrid Soosaar.

Sarnased postitused

Kommentaarid puuduvad


Postita kommentaar